pn-pt 8:00 - 18:30 sob 9:00 - 14:00

Sukces jest KOBIETĄ — kobietą STOMATOLOGIEM!

Cześć,

Nazywam się Danuta Wojciechowska i cieszę się, że mogę podzielić się z Tobą moją historią.

Jestem STOMATOLOGIEM i właścicielką kliniki stomatologicznej w Gorzowie Wielkopolskim, a jedną z moich super mocy, jest bycie MAMĄ czwórki dzieci, które dają mi siłę i motywują do działania.

Po urodzeniu pierwszego dziecka wiedziałam, że bycie w pełni panią domu nie jest dla mnie i podjęłam decyzję o częściowym powrocie do pracy — udało mi się to dzięki wspaniałej pomocy bliskich oraz niani.

Ogromny wpływ na mój rozwój i obecny status, ma także mąż Bartłomiej, który jest technikiem dentystycznym. Posiada własne laboratorium protetyczne, zaopatrzone w najnowszy sprzęt, dzięki czemu mam możliwość pracy na zaawansowanych technologiach protetycznych. Przekłada się to na jakość prac, które służą moim pacjentom przez wiele lat.

A teraz czas, by napisać parę słów o mnie i mojej drodze do sukcesu!

W dzieciństwie borykałam się z wieloma problemami stomatologicznymi. Moje częste wizyty w gabinetach stomatologicznych uświadomiły mi rangę i charakter tego zawodu i zaowocowały postanowieniem, że z nim chcę wiązać swoją przyszłość i zostać lekarzem stomatologiem. Taką decyzję podjęłam już w siódmej klasie i byłam konsekwentna w dążeniu do tego celu, najpierw w liceum a później na studiach.

Własny gabinet otworzyłam w 2014r. a stomatologiem jestem od 2002r. Przez wiele lat praktykowałam u kilku cenionych stomatologów, którym wiele zawdzięczam.

Chciałam stworzyć miejsce, w którym będę świadczyć najwyższy poziom usług na najlepszych materiałach.

Dla wielu osób koszty leczenia są zbyt duże, dlatego nawiązałam współpracę z MEDI-RATY.

Gdybym miała się zastanowić nad tym, dlaczego kocham moją pracę, z pewnością byłoby kilka powodów!
Przede wszystkim doceniam to, że mogę zrehabilitować narząd żucia, że pomagam ludziom borykającym się z problemami jamy ustnej, a także za HOLLYWOOD SMILE, który wykonuję z ogromną satysfakcją!

Będąc członkiem stowarzyszeń implantologicznych i stomatologii estetycznej, mam możliwość ciągłego rozwoju i bycia na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Jest to bardzo ważne, gdyż stomatologia nieustannie się rozwija, co stwarza nowe możliwości leczenia pacjentów.

Moim ulubionym powiedzeniem jest ROBOTA ZROBIONA IDEALNIE! — taka jest prawda, że dobrze wykonana praca funkcjonuje przez długie lata, a pacjent i stomatolog są zadowoleni z efektu. Wielokrotnie spotkałam się ze zdziwieniem pacjentów, którzy po wizycie konsultacyjnej w moim gabinecie otrzymywali kompleksowy plan leczenia. Większość z nich tak naprawdę nie wie, jaki mają problem z uzębieniem i z czego on wynika. Poświęcam dużo czasu na wytłumaczenie i omówienie leczenia. To właśnie takie podejście sprawia, że bardzo dużo osób zostaje moimi pacjentami. Już na pierwszej wizycie, każdy pacjent dostaje informacje, co trzeba u niego zrobić i skąd się biorą dolegliwości – to pozwala im uświadomić sobie istotę problemu i wzbudza zaufanie.

NIE MOGĘ STANĄĆ W MIEJSCU, MUSZĘ SIĘ ROZWIJAĆ

Stawiam na technologię, dlatego zakupiłam tomograf komputerowy do wykonywania pełnej diagnostyki. Korzystam także z implantów światowej klasy Astra-Tech, wykonywanych z czystego tytanu, które nie wywołują alergii.

Kilka lat temu postanowiłam także przejść na leczenie cyfrowe, rezygnując z mas wyciskowych, przez co obecnie wykonujemy większość prac protetycznych za pomocą skanerów wewnątrzustnych, dających o wiele większą dokładność licówek i koron pełnoceramicznych.

Moim nadrzędnym celem jest także pomoc dzieciom, których nieustannie przybywa w moim gabinecie, dlatego inwestuję w profilaktykę u dzieci, zatrudniając wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną. Prowadząc własną firmę mam ograniczoną ilość czasu i nie zawsze mogę wykonać zabiegi osobiście. To właśnie wtedy pojawiła się myśl o zatrudnieniu lekarzy, którzy pomogą mi w przyjmowaniu pacjentów.

Zatrudniając lekarzy do współpracy, zwracam szczególną uwagę na ich system wartości. Jest to dla mnie ważne, aby były zbliżone do moich, czyli: rozwój, lojalność, rodzina. Chętnie dzielę się swoją wiedzą, dlatego szkolę lekarzy pracujących w moim gabinecie.

Współpracę z nowymi lekarzami zawsze zaczynam z pełnym zaufaniem. Obecnie pracuję z ludźmi, z którymi doskonale się rozumiemy. Tworzymy zgrany ZESPÓŁ.

W pracy jestem bardzo wymagająca i kontrolująca.  Zależy mi na wysokiej jakości naszych usług. Pracujemy z drugim człowiekiem, a człowiek jest najważniejszy. Skupiam się na rozwiązaniu problemów, a nie na ocenianiu i szukaniu winnych.

Jednym z moich talentów Gallupa jest bliskość, dlatego przywiązuje się do pracowników. Lubimy ze sobą przebywać w pracy, ale i poza pracą. Organizujemy wspólne wypady, na których świetnie się bawimy.

JEŻELI CHCEMY – ZROBIMY —> JEŻELI NIE CHCEMY – ZNAJDZIEMY MILION WYMÓWEK

W czasach studenckich umiałam zrezygnować z wielu przyjemności, ponieważ wolałam ten czas poświęcić na naukę, która przybliżała mnie do postawionego sobie celu. Wymagało to ode mnie dużej dyscypliny i skupieniu na celu, tym bardziej że musiałam partycypować w kosztach własnego utrzymania, ponieważ w domu było jeszcze siedmioro rodzeństwa. Pracowałam między innymi w charakterze niani i udzielałam korepetycji.

Droga, którą przebyłam, aby otworzyć własny gabinet, także nie była łatwa. Wszystkie trudności sprawiły, że nie poddaję się łatwo i zawsze jestem przygotowana na rozwiązywanie napotykających mnie problemów.

Po tylu latach odkrywania siebie mogę śmiało stwierdzić, że jestem kobietą przedsiębiorczą i zdeterminowaną.

Miałam to szczęście, że zawsze byłam otoczona ludźmi, którzy pomagali mi w realizacji marzeń. Bardzo często siłę, którą w sobie mamy, czerpiemy od osób z naszego najbliższego otoczenia. Wszystkich mam w sercu i życzę im jak najlepiej. Wiem, jak ważne jest to, kogo mamy obok siebie.

Praca jest moją pasją, misją i wciąż przyjemnością. Obecnie staram się kierować zasadą, że życie ma być jak guzik z czterema dziurkami — musi być równowaga pomiędzy rodziną, pracą, duszą i ciałem — Tobie też życzę znalezienia takiej równowagi!

Misja jest dla mnie ważniejsza niż pieniądze – dlatego tu JESTEM!

Jeden komentarz do “Sukces jest KOBIETĄ — kobietą STOMATOLOGIEM!

  1. Potwierdzam pełen profesjonalizm Pani Danuty i ogromną życzliwość, z którą spotykają się pacjenci. Jestem pacjentką Pani Danuty od 18 lat i zawsze do niej wracam.

Zostaw komentarz

Możesz użyć tych znaków HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>